Mechanik Utrzymania Ruchu

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki:
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych oraz naprawianie komponentów mechanicznych
  • wykonywanie diagnostyki układów mechanicznych
  • wsparcie Działu Utrzymania Ruchu w analizach awarii, modyfikacjach mechanicznych oraz aktualizacji dokumentacji
  • kontrola dokumentacji techniczno-mechanicznej

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne o kierunku mechanicznym lub pokrewnym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
  • Wiedza z zakresu mechaniki i rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Chęć rozwoju w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • praca w nowoczesnym parku maszynowym i nowym zakładzie
  • szeroki pakiet benefitów (dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • zapewnienie dojazdów do pracy

Ostatnia aktualizacja:
25.10.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż