Starszy Administrator Aplikacji

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, europejskiego lidera na rynku, dostarczającego najwyższej klasy usługi IT poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Starszy Administrator Aplikacji.

Miejsce pracy: Bydgoszcz, możliwość pracy częściowo zdalnej.

Dołączając do zespołu będziesz miał/a okazję rozwijać swoje umiejetności w gronie najlepszych specjalistów oraz uczestniczyć w najciekawszym, największym i najbardziej prestiżowym projekcie firmy.

Zakres odpowiedzialności:
  • wdrażanie nowych wersji aplikacji i zmian w aplikacjach,
  • wsparcie techniczne w zakresie 2-giej i 3-ciej linii,
  • diagnoza oraz rowiązywanie incydentów z zakresu działania aplikacji,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej,
  • przygotowanie procedur operacyjnych dla aplikacji.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość Microsoft Windows Servers 2003/2008/2012,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka, Telekomunikacja),
  • znajomości serwerów aplikacyjnych JBOSS, WebLogic, Tomcat/tcServer, Apache,
  • znajomość baz danych (MS SQL / Oracle / MySQL / PostgreSQL),
  • znajomość ITIL,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych;
  • Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom;
  • Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży;
  • Jasna ścieżka kariery;
  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów.

Ostatnia aktualizacja:
28.07.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja