Specjalista ds. Logistyki

Rywal-RHC sp. z o.o.

Aleksandrów Kujawski Toruń

Opis stanowiska

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków?

  • budowanie efektywnych i długoterminowych relacji z Dostawcami

  • nadzorowanie i monitorowanie zamówień u Dostawców

  • kontrola stanów magazynowych

  • kompletowanie dokumentów dostaw i faktur oraz sprawdzanie ich pod względem formalnym

  • koordynowanie procesu reklamacji u dostawców

  • współpraca z magazynem i działem handlowym

  • uczestnictwo w projektach służących optymalizacji kosztów

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenia min. średniego, mile widziane kierunkowe

  • znajomość zagadnień z zakresu logistyki

  • znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • sprawnej obsługi narzędzi pakietu MS Office

  • umiejętności budowania relacji i współpracy w zespole

  • samodzielności w działaniu, odpowiedzialności i zaangażowania

  • mile widziana znajomość programu CDN XL i doświadczenie na analogicznym stanowisku

Oferujemy

  • umowa
    o pracę

  • karta
    MultiSport

  • kursy
    językowe

  • ubezpieczenie
    na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie
    do wypoczynku

  • szkolenia dla pracowników

  • kawa
    bez limitu :)

  • zgrany
    zespół

Ostatnia aktualizacja:
18.05.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta