Specjalista ds. Wsparcia SAP

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • wsparcie oddziałów firmy pod kątem funkcjonalności systemu SAP, moduł finansowy/kontrolingowy (FICO),

  • analiza nadchodzących zgłoszeń, opracowywanie najbardziej funkcjonalnych rozwiązań,

  • udział w procesie wdrażania nowych funkcjonalności w obrębie systemu,

  • wsparcie w rozwoju, konfiguracji, testowaniu nowych rozwiązań,

  • udział w procesie tworzenia specyfikacji systemowej.

Wymagania

  • min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (wsparcie/wdrożenie SAP),

  • praktyczna znajomość modułów FI i CO,

  • wykształcenie wyższe, informatyczne lub ekonomiczne,

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

  • umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,

  • umowę o pracę, pełny etat, elastyczne godziny pracy,

  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych,

  • dynamiczne i multikulturowe środowisko pracy.

Ostatnia aktualizacja:
20.12.2016

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja