Mid/Senior Python Developer

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Udział w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla branży medialnej

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości Python 3.x (obecnie trwa migracja z wersji 3.4 do wersji 3.6)
  • Doświadczenia z technologiami takimi jak:
    • SQLAlchemy,
    • Celery,
    • Flask
  • Znajomości Git, Jira
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 zarówno w piśmie jak i w mowie
  • Praktycznej znajomości wzorców projektowych (KISS, DRY, YAGNI, )

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technologii Front-endowych
  • Znajomość innych języków programowania

Oferujemy

  • Współpracę opartą na umowie o pracę
  • Przez pierwsze 3 miesiące pracę w Amsterdamie w celu wprowadzenia w specyfikę pracy, projektów oraz odpowiedniego przeszkolenia
  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej z dowolnego miasta w Polsce lub w biurze w Krakowie lub Szczecinie
  • Możliwość wyboru sprzętu do pracy wraz z ilością potrzebnych monitorów
  • Pracę na najnowszych technologiach
  • Realny wpływ na architekturę systemu
  • Możliwość wykorzystania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Praca w stałych godzinach 9:00-17:00 wraz z uwzględnioną 1 godzinną przerwą lunchową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe benefity:
    • Karta Multisport
  • Świetną atmosferę wśród ludzi realizujących swoje pasje

Dodatkowo:

  • Podczas okresu wdrożenia w Amsterdamie zapewniamy zakwaterowanie blisko biura wraz z dietą na codzienne bieżące wydatki/wyżywienie

Ostatnia aktualizacja:
31.08.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie