Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży

Competia Kancelaria Prawna Sp. z o.o.

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie za sprzedaż (4.000 - 10.000 miesięcznie),
  • skuteczne i sprawdzone techniki sprzedaży,
  • atrakcyjny pakiet produktów prawnych w ofercie.
  • Możliwość awansu na stanowisko Dyrektora Regionalnego w ciągu 12 miesięcy!
  • ZADANIA:

    • prezentowanie oferty na spotkaniu z Klientem,
    • przygotowanie wraz z Klientem dokumentów do sprawy,
    • budowanie oraz utrzymywanie relacji - obsługa Klienta.

    WYMAGANIA:

    • zatrudniamy wyłącznie najlepszych handlowców!
    • zatrudniamy wyłącznie ludzi z sukcesami w sprzedaży!
    • wymagane pełne zaangażowanie - minimum 8 godzin dziennie!
    • wymagana komunikatywność na najwyższym poziomie!
    ODSZKODOWANIA

    Informacje dodatkowe

    Wymiar etatu:
    Pełny etat

    Rodzaj umowy:
    Na czas nieokreślony

    Min. doświadczenie:
    mniej niż 1 rok

    Min. wykształcenie:
    Średnie zawodowe

    Branża / kategoria:
    Doradztwo / Konsulting