Pracownik magazynowy (m/k)

Trenkwalder

Stryków

Obowiązki:
- przyjmowanie materiałów dostarczanych do magazynu,
- prawidłowe oznakowanie towaru i miejsca składowania,
- wydawanie wytworzonych produktów materiałów na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów rozchodowych,
- prowadzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanów zapasów (ilościowej ewidencji magazynowej) oraz innych wymaganych ewidencji, rejestrów, wykazów, sprawozdań,
- przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych,
- czynny udział w inwentaryzacjach, doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych.

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- znajomość ogólnych zagadnień z zakresu logistyki,
- dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,
- sumienność, rzetelność.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie + prywatną opiekę medyczną,
- pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (9-17, 14-22),
- zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - nie przez agencję pracy.

Miejsce pracy: Stryków

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Logistyka