Młodszy Specjalista ds. Administracji: niemiecki/francuski/portugalski/hiszpański/włoski/holenderski

CEE Experts Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • codzienna kompleksowa obsługa procesu zagranicznego w jednym z języków: niemiecki, hebrajski, norweski, rumuński, hiszpański
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz dokumentów w firmie;
  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,
  • drobne tłumaczenia
  • Monitorowanie poprawności dokumentów,
  • prowadzanie danych do systemu,
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy,

Wymagania

  • Biegła znajomość jednego z języków: niemiecki / francuski /portugalski / hiszpański /włoski / holenderski lub fiński (min.. B2)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min.. B1)
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne oraz organizacyjne.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Administracja biurowa