Kierowca - zaopatrzeniowiec

Zaps Fashion Group Katarzyna Arendt spółka jawna

Rzgów

Opis stanowiska

  • dokonywanie niezbędnych zakupów i odbiór zamówionych materiałów na terenie Łodzi i okolic,

  • dostarczanie i odbiór zlecanej na zewnątrz produkcji

  • kontrola nad dokumentami dotyczącymi towaru i dbanie o zgodność towaru z zapotrzebowaną ilością,

  • ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy,

  • prace pomocnicze w poszczególnych działach firmy zgodnie z bieżącymi potrzebami produkcyjnymi

  • dbanie o stan techniczny i estetykę samochodu używanego do pracy.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • odpowiedzialność, rzetelność, sumienność, dokładność,

  • doświadczenie w dziale zakupów w firmie produkcyjnej (mile widziane).

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • miłą atmosferę

Ostatnia aktualizacja:
10.12.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja