Specjalista ds. Rejestracji Produktów Farmaceutycznych na Rynkach Zagranicznych

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

W naszej firmie będziesz mógł:

  • tworzyć dokumentację rejestracyjną dla produktów na potrzeby rynków UE i poza UE,

  • prowadzić procedury rejestracyjne w Polsce, w Unii Europejskiej i poza Unią Europejską,

  • opracowywać i weryfikować dokumentację produktów z kategorii leków, suplementów diety i kosmetyków zgodnie aktualnymi wymaganiami prawa

  • dokonywać analiz w zakresie możliwości rejestracji produktów,

  • weryfikować dostępność i możliwość przygotowania wymaganej dokumentacji,

  • monitorować przepisy dotyczące procedur rejestracyjnych w UE i poza UE,

  • współpracować z innymi działami firmy oraz z firmami zewnętrznymi.

Wymagania

Profil idealnego kandydata:

  • wykształcenie wyższe,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze rejestrowania produktów farmaceutycznych w UE lub poza UE,

  • dobra znajomość przepisów w zakresie prowadzenia procesów rejestracji leków, kosmetyków lub suplementów diety,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • stałe godziny pracy,

  • kartę sportową,

  • opiekę medyczną,

  • świadczenia ZFŚS,

  • pracę w gronie ludzi z pasją,

  • możliwość rozwoju,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
28.03.2019

Branża / kategoria:
Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia