Specjalista ds. zakupów

Legs Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • wsparcie administracyjne pracy działu zakupów;

  • zarządzanie bazą danych dostawców;

  • monitorowanie aktualnej sytuacji rynkowej;

  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz;

  • poszukiwanie nowych dostawców oraz stały kontakt z aktualnymi dostawcami azjatyckimi.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • umiejętności negocjacyjne;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu,

  • przy wielu projektach jednocześnie;

  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o dynamicznym rozwoju i o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i wymagań stanowiskowych;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Ostatnia aktualizacja:
24.02.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Zakupy