Big Data Tester

CPL JOBS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • projektowanie i przeprowadzanie testów funkcjonalnych

  • analizowanie i przygotowywanie danych testowych

  • konfigurowanie i utrzymywanie ram testowych

  • tworzenie zapytań i skryptów w obszarze automatyzacji dla testów

  • współpraca z osobami technicznymi po stronie klientów firmy

Dla największego integratora na rynku, świadczącego usługi informatyczne poszukujemy Data Test Engineera.

Projekt dotyczy implementacji i wprowadzenia nowych funkcjonalności w związku z nowymi aspektami prawnymi - obszary Big Data’owe związane z dużymi bazami danych.

Skład zespołu: 4 Testerów i Database Developerzy.

Wymagania

  • 2-4 lat doświadczenia w obszarze testowania środowisk bazodanowych lub dużych systemów służących do przetwarzania dużej ilości danych

  • doświadczenie w pisaniu zapytań do bazy danych z wykorzystaniem SQL i rozumienie struktury baz danych

  • doświadczenie w użytkowaniu narzędzi do raportowania i śledzenia tasków, preferowane: HP ALM lub Jira

  • doświadczenie w testowaniu procesów ETL

  • znajomość przynajmniej jednej dowolnej bazy danych

  • posiadanie certyfikatu ISTQB

  • wykształcenie techniczne/informatyczne

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP

  • możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie, dofinansowanie do szkoleń i możliwość zdobycia nowych certyfikatów w obszarze testowania

  • prywatna opieka medyczna

  • karta sportowa

  • elastyczne godziny pracy

  • ubezpieczenie na życie

Ostatnia aktualizacja:
28.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie