Software Tester

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • projektowanie i planowanie testów oraz scenariuszy testowych,

  • wykrywanie i analizowanie błędów w oprogramowaniu,

  • dostosowywanie przypadków testowych pod kątem nowego oprogramowania,

  • kontakty z klientem w kwestiach związanych z testami oraz istniejącymi wdrożeniami aplikacji,

  • udział w prezentacjach oprogramowania dla użytkowników,

  • analiza dokumentacji biznesowej pod kątem procesów testowania,

  • tworzenie i uaktualnianie dokumentacji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane informatyczne lub pokrewne,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • umiejętność tworzenia kompletnych scenariuszy testowych;

  • umiejętność planowania i wykonywania testów: integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa;

  • umiejętność testowania WebServices;

  • wiedza z zakresu automatyzacji testów;

  • umiejętność korzystania z narzędzi: Firebug, devTool, TestLink lub podobne;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie;

  • dokładność, skrupulatność, samodzielność;

  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o światowej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość różnych form zatrudnienia,

  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia,

  • rozbudowany pakiet świadczeń dodatkowych,

  • techniczne szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery,

  • możliwość pracy w międzynarodowym centrum rozwoju oprogramowania.

Ostatnia aktualizacja:
19.09.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie