Specjalista w Zespole ds. Cen Transferowych

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest spółka akcyjna z polskim kapitałem, świadcząca usługi finansowe firmom z Polski i zagranicy.

Aktualnie w związku z rozwojem poszukują doświadczonych kandydatów na stanowisko Specjalisty w Zespole ds. Cen Transferowych.

Zakres zadań:
  • sporządzanie i aktualizacja dokumentacji związanej z cenami transferowymi.
  • identyfikacja zdarzeń gospodarczych pod kątem sporządzenia DCT.
  • analiza rozliczeń i transakcji wewnątrzgrupowych pod kątem ich zgodności z przepisami prawa podatkowego w zakresie DCT.
  • bieżące doradztwo w kwestiach związanych z DCT.
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i archiwizację.

Wymagania

  • praktyczna wiedza dotycząca cen transferowych oraz doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji w tym obszarze.
  • umiejętność analizy danych finansowych.
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów).

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • atrakcyjny pakiet benefitów.
  • elastyczne godziny pracy.

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki