Technik utrzymania ruchu

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Technik utrzymania ruchu

Zakres odpowiedzialności:
  • obsługa, konserwacja oraz naprawa systemów i instalacji budynku
  • prace konserwacyjne, prewencyjne i naprawcze parku maszynowego
  • montaż podstawowych urządzeń i instalacji elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych
  • zapewnienie maksymalnej sprawności systemów technicznych obiektów, maszyn oraz urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • przeprowadzanie okresowej kontroli instalacji
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji i raportów

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne o profilu automatyka, elektrotechnika lub budownictwo
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Wiedza z zakresu automatyki, elektryki, HVAC i mechaniki
  • Uprawnienia SEP E1/D1 do 1 kV
  • Mile widziane uprawnienia SEP E2, E3
  • Uprawnienia IP do obsługi podestów ruchomych, przejezdnych
  • Zdolności komunikacyjne, kreatywność

Oferujemy

Korzyści:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
  • Praca od pn-pt w systemie jednozmianowym, w przyszłości możliwe dwie zmiany
  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i udział w ciekawych projektach

Ostatnia aktualizacja:
01.10.2017

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż