Programista .NET

Nigel Frank International

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • tworzenie, rozwój oraz implementacja aplikacji webowych przy użyciu technologii .NET

  • opracowawanie testów jednostkowych

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • czynna współpraca z innymi członkami zespołu

  • współpraca z administratorami zasobów informatycznych w zakresie eksploatowanych aplikacji

Wymagania

Oczekujemy:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu z użyciem technologii .NET

  • praktycznej znajomości technologii .Net 4.0 (C#), ASP.NET, XML, HTML, JavaScript, MVC

  • znajomości technologii integracyjnych (Web Services, WCF, WEB API, REST, SOAP)

  • ponadto potrzebna będzie znajomość jednego z frameworków Knockout.JS/AngularJS

  • umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej

  • praktycznej znajomości i umiejętności stosowania wzorców projektowych

  • znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL, w szczególności bazy danych MS SQL

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilna forma zatrudnienia

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w doświadczonym, zaangażowanym zespole

  • możliwości rozwoju: szkolenia, konferencje, dofinansowanie certyfikatów

  • konkurencyjne wynagrodzenie

Ostatnia aktualizacja:
18.05.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie