Pracownik Działu Koordynacji – Sekcja rozliczania usług serwisowych

Primulator Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • weryfikacja zrealizowanych zleceń serwisowych

  • rozliczanie zleceń serwisowych – fakturowanie, wystawianie dokumentów magazynowych

  • rejestracja faktur kosztowych

  • monitorowanie płatności, kontakt z klientami w zakresie rozliczeń

Wymagania

  • ukończone studia na kierunku rachunkowość / finanse – mile widziane

  • doświadczenie w pracy w dziale księgowości

  • dyspozycyjność

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, praca pod presją czasu

  • samodzielność, sumienność, chęć własnego rozwoju

  • dobra znajomość programu Excel

  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • pełnoetatowe zatrudnienie / umowę o pracę

  • ciekawą i perspektywiczną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji serwisowej,

  • pracę w standardzie międzynarodowym, profesjonalne szkolenia, poznanie specyfiki organizacji pracy w serwisie oraz programu do obsługi serwisu i rozliczeń, dobrą atmosferę i atrakcyjne wynagrodzenie.

Ostatnia aktualizacja:
23.12.2016

Branża / kategoria:
Serwis / Technika / Montaż, Sprzedaż / Obsługa klienta