Ślusarz

FALLWORK Sp zo.o.

Opis stanowiska

  • prace związane z montażem i remontami maszyn w przemyśle spożywczym

Wymagania

  • wykształcenie techniczne -  mile widziane

  • rzetelność oraz zaangażowanie do pracy

  • dyspozycyjność i możliwość wyjazdów w delegacje (cała Polska)

  • doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy

  • zatrudnienie w o oparciu o umowę o pracę

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta

  • wynagrodzenie - 12zł netto/h + świadczenia pozapłacowe

* Oferta pracy stałej

KONTAKT TELEFONICZNY: 733-003-766 lub 883-993-302

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA)

Ostatnia aktualizacja:
01.10.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja