Narzędziowiec

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: Narzędziowiec

Obowiązki:

  • Wykonywanie napraw oraz konserwacji matryc, form wtryskowych, pozostałego sprzętu produkcyjnego oraz instalacji zgodnie z instrukcjami

  • Wykonywanie przeglądów form wtryskowych

  • Współpraca z Inżynierem Produkcji podczas ustalania działań korygujących i ulepszających

  • Zgłaszanie konieczności zakupu nowych części zamiennych i materiałów pomocniczych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Uprawnienia SEP – eksploatacja do 1 kV

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w tworzywach sztucznych

  • Uprawnienia spawalnicze TIG, MIG – mile widziane

  • Umiejętność organizowania pracy własnej, sumienność, dokładność

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Możliwość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Pakiet benefitów oraz ZFŚS

  • Premie motywacyjne

Ostatnia aktualizacja:
29.08.2020

Inżynieria / Projektowanie, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż