Operator techniczny

Flexidea Sp. z o.o.

Ksawerów Lub Pabianice

Dla naszego klienta, lidera w branży medycznej poszukujemy pracowników do działu wytwarzania na stanowisko:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę, BEZPOŚREDNIO W FIRMIE, NIE PRACA TYMCZASOWA
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię,
  • Benefity- prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowania,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności technicznych i zdolności manualnych,
  • Dyspozycyjności w pracy w systemie 3 zmianowym.

Zadania na stanowisku:

  • Regulacja/ przezbrajanie maszyn,
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • Przestrzeganie i postępowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Logistyka