Operations Manager (praca w nowo otwartej fabryce)

Gi Group Sp z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie obszarem operacyjnym firmy,
• Definiowanie i nadzorowanie produkcji oraz planowanie logistyczne,
• Planowanie i organizowanie pracy podległych komórek organizacyjnych
• Efektywna komunikacja z działami produkcyjnymi, klientami i dostawcami oraz kontakt z włoską centralą,
• Wdrażanie nowoczesnych narzędzi zarządzania i budowanie efektywnych zespołów
• Ulepszanie jakości w zakresie świadczonych usług
• Kontrola wskaźników produkcyjnych i raportowanie wykonanych planów produkcyjnych.

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• Bardzo dobra znajomość języka włoskiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie swobodnej komunikacji w międzynarodowym środowisku - warunek konieczny
• Wykształcenie wyższe
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office (tworzenie zestawień i analiz)
• Zdolności analityczne, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
• Dobra organizacja czasu pracy
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność, operatywność i nastawienie na realizację powierzonych celów

Oferujemy

Oferujemy:
• Interesującą pracę w prężnym, rozwijającym się środowisku pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport, prywatnych pakietów medycznych oraz ubezpieczenia grupowego

Osoby, które spełniają powyższe wymagania zachęcamy do przesłania CV w języku polskim oraz angielskim

Ostatnia aktualizacja:
20.01.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja