Specjalista ds. Personalnych

Antal HR & Legal

Stryków

Zakres obowiązków:
• bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników
• bieżące wsparcie kierowników działów w sprawach personalnych
• koordynacja zewnętrznego naliczania płac
• kontrola danych wejściowych i wyjściowych do listy płac
• prowadzenie dokumentacji personalnej
• udział w projektach HR
• współpraca z działem finansów
Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• min. 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale personalnym przy sprawach płacowych i kadrowych w firmie produkcyjnej
• bardzo dobra znajomość prawa pracy
• dobra znajomość przepisów ubezpieczeń społecznych i przepisów o podatku dochodowym od osób fizycznych
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• umiejętność obsługi programu płacowo-kadrowego (znajomość SAP HR mile widziana) oraz dobra znajomość pakietu MS Office
• dobra znajomość obsługi programu Płatnik
• mile widziana znajomość naliczania wynagrodzeń w zróżnicowanych systemach czasu pracy

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Human Resources