Specjalista w dziale zakupów

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Specjalista w dziale zakupów

Zakres odpowiedzialności:
  • Kontakty z dostawcami, reprezentacja Firmy i Klienta w zakresie Zakupów,
  • Współpraca z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym, codzienne kontakty w międzynarodowym środowisku,
  • Składanie zamówień na produkty do dostawców,
  • Utrzymanie zapasów towarów na odpowiednim poziomie,
  • Przyspieszanie przesyłek zgodnie z wymaganiami,
  • Analiza i kontrola kosztów związanych z zaopatrzeniem,
  • Utrzymanie poziomu otwartych zamówień od Klientów na odpowiednim poziomie,
  • Utrzymanie poziomu niepotwierdzonych i oczekujących na realizację zamówień na odpowiednim poziomie,
  • Przygotowywanie danych dla dostawców.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze łańcucha dostaw lub zakupów
  • komunikatywność, rzetelność, multizadaniowość

Oferujemy

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne;
  • Karta sportowa;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Duże możliwości rozwoju;
  • Przyjazna atmosfera pracy.

Ostatnia aktualizacja:
10.05.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Zakupy