Inżynier Projektant w branży konstrukcyjno-budowlanej

Pöyry Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do głównych zadań Projektanta należeć będzie:

Projektowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych dla inwestycji przemysłowych w tym:

  • modelowanie w/w elementów w dwu i trójwymiarowych systemach projektowania;

  • wykonywanie obliczeń inżynierskich konstrukcji stalowych i żelbetowych;

  • opracowywanie dokumentacji technicznej;

  • inwentaryzacja obiektów i instalacji.

Wymagania

Osobom, które dołączą do naszego zespołu oferujemy:

  • stabilną perspektywę zatrudnienia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz otwartej i opartej na zaufaniu kulturze przedsiębiorstwa;

  • uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych dla klientów z całego świata;

  • przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole inżynierów;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • świadczenia socjalne;

  • pakiety medyczne;

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi informatycznych;

  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy

Od kandydatów oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia w projektowaniu przemysłowym w branży konstrukcyjno-budowlanej;

  • dobrej znajomości języka angielskiego;

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • znajomości standardów opracowywania dokumentacji technicznej;

  • wykształcenia wyższego technicznego;

  • dobrej znajomości programu AutoCad oraz Soficad, ASD lub Revit;

  • znajomość środowiska Tekla będzie dodatkowym atutem;

  • gotowości do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą;

  • mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjnej;

  • mile widziana umiejętność kosztorysowania prac projektowych;

  • doświadczenie w projektowaniu w 3D będzie dodatkowym atutem.

Ostatnia aktualizacja:
24.05.2017

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż