Lider Zespołu Sprzedaży

Nationale-Nederlanden

Opis stanowiska

Co mamy dla Ciebie:

  • Wynagrodzenie - dochód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny

  • Wsparcie Partnera ds. HR oraz Trenera biznesu

  • Szkolenia rozwojowe oraz udział w prestiżowych konferencjach dedykowanych sieci sprzedaży

  • Konkursy z wyjątkowymi nagrodami

  • Pakiet benefitów, tj.: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program emerytalny

Wymagania

Chcemy nawiązać z Tobą współpracę jeśli:

  • Posiadasz co najmniej rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem w branży ubezpieczeniowej – tę wyjątkową ofertę współpracy kierujemy do osób, które znają specyfikę branży i mogą pochwalić się pierwszymi sukcesami

  • Posiadasz co najmniej 3 letnie doświadczenie w sprzedaży na samodzielnym stanowisku  - dzięki temu będziesz dobrze rozumiał wyzwania swojego zespołu oraz specyfikę pracy z Klientem

  • Prowadziłeś lub prowadzisz działalność gospodarczą – znając ten obszar łatwo się u nas odnajdziesz

  • Z sukcesem prowadzisz procesy rekrutacji i wdrażasz nowe osoby do zespołu

  • Jesteś skuteczny w realizacji postawionych celów

  • W pracy z ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie – lubiąc zarządzać zespołem, lubisz to, co robisz, a to dla nas Ważne.

Oferujemy

Wyzwania, które przed Tobą stawiamy:

  • Zbudowanie zespołu sprzedaży – rekrutacja jest ważną częścią tej pracy na każdym etapie życia zespołu

  • Zarządzanie pracą zespołu poprzez motywowanie, rozwijanie, wyznaczanie celów oraz rozliczanie – to dzięki Twoim kompetencjom zespół jest mocny i skuteczny

  • Realizacja planów sprzedażowych w oparciu o produkty Nationale Nederlanden – dajemy Tobie i Twojemu zespołowi dobre produkty, które odpowiadają na większość potrzeb z obszaru ubezpieczeń

  • Dbanie o jakość sprzedaży – Klienci są dla nas ważni, słuchamy ich potrzeb i dbamy o ich zadowolenie.

Ostatnia aktualizacja:
22.03.2019

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia