Menadżer Klienta Biznesowego (MiŚP)

Bank Pekao SA

Opis stanowiska

Zadania:

  • Planowanie sprzedaży i zarządzanie relacjami z Klientami

  • Pozyskiwanie nowych dochodowych Klientów z segmentu SME dla Banku ( z przychodami 5- 50 mln zł ) w celu sprzedaży produktów i usług bankowych

  • Realizacja założeń budżetowych i planów sprzedażowych w zakresie wzrostu dochodowości oraz sprzedaży produktów i usług Banku w odniesieniu do obsługiwanych oraz potencjalnych Klientów

  • Monitorowanie swojej efektywności sprzedażowej, realizacji wykonanych zadań oraz analiza dochodowości współpracy z Klientami

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, bankowość, finanse)

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość procesu kredytowego i oceny zdolności kredytowej,

  • Znajomość procesu dotyczącego leasingu i faktoringu,

  • Umiejętność oceny kondycji ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstwa prowadzącego pełną rachunkowość

  • Znajomość technik sprzedaży produktów i usług bankowych

  • Znajomość

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych

  • Otwartość na wyzwania i działanie w dynamicznym środowisku pracy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość obsługi aplikacji komputerowych

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Chęć rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Korzyści:

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

  • Praca w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2018

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta