Młodszy Projektant/ Młodszy Technolog

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • Tworzenie projektów kształtek z tworzyw spienionych przy pomocy oprogramowania CAD 3D;

  • Kreowanie własnych pomysłów w kontekście nowych produktów;

  • Zapewnienie wymaganej dokumentacji technicznej;

  • Weryfikacja technologiczna projektów;

  • Współpraca z działem produkcji,  z klientami,  z zewnętrznymi działami R&D oraz firmami świadczącymi usługi z zakresu R&D w celu rozwijania nowych/wdrożonych produktów;

  • Produkcja modeli prototypowych przy pomocy frezarki 3-osiowej CNC;

  • Konsultacje z klientami (wsparcie techniczne dla działu handlowego).

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenia zdobywane w zakresie staży/praktyki;

  • Znajomość systemu CAD do projektowania w 3D- Creo;

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość języka niemieckiego - mile widziana;

  • Samodzielność, kreatywność, dokładność;

  • Otwartość na wyzwania.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego razem z rozwojem działu R&D w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Współudział w tworzeniu strategii rozwoju produktu;

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność;

  • Poznanie technologii produkcji materiałów spienionych;

  • Pracę w międzynarodowym zespole;

  • Realizacja projektów m.in. dla kluczowych przedstawicieli branży HVAC oraz automotive, możliwość zapoznania ze specyfiką tych branż;

  • Posługiwanie się j. angielskim w pracy;

  • Dla kandydatów kończących studia istnieje możliwość podziału etatu do czasu obrony pracy inżynieskiej/magisterskiej;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Ostatnia aktualizacja:
06.05.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja