Sortowacz - 15 zł/h brutto - praca od zaraz!!!

Gi Group Sp. z o.o.

Praca od zaraz!!!
Masz mocne postanowienie, by znaleźć dobrą pracę?
Studiujesz i chcesz pracować? Pomożemy Ci w tym!

Obowiązki:

  • Odbiór surowców z terenu magazynu surowców przeznaczonych do recyklingu z pojedynczych pojemników do pojemników zbiorczych,
  • Zachowanie czystości na hali magazynowej,
  • Praca w systemie 2 zmianowym

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy również w weekendy
  • Motywacja do pracy
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjną stawkę godzinową - 15 zł/h brutto
  • Możliwość korzystania z programu dodatkowej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja