Specjalista ds. księgowości i administracji

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Wsparcie w przeprowadzaniu czynności administracyjno-finansowych

  • Prowadzenie nadzoru nad umowami

  • Prowadzenie rejestru płatności

  • Prowadzenie podstaw HR i Payrol

  • Przygotowywanie raportów na bieżące potrzeby zarządu i zespołów operacyjnych

  • Wsparcie aktywności księgowych i finansowych w ramach zamknięcia okresów rozliczeniowych

  • Raportowanie do urzędów (GUS, Intrastat etc.)

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe

  • Doświadczenie w pracy w działach administracyjnych księgowych, wsparcia klienta

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - głównie MS Excel; znajomość systemów ERP (mile widziana Symfonia)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego-warunek konieczny

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Rzetelność oraz samodzielność w działaniu

  • Zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednie przez naszego Klienta

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Ostatnia aktualizacja:
24.10.2017

Administracja publiczna / Służba cywilna, Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki