Junior T&E Accountant

GFT Poland Sp. z o. o.

Opis stanowiska

1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

ukończone studia wyższe z zakresu rachunkowości i/ lub finansów

biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

praktyczna zaawansowana znajomość MS Office

analityczne podejście

dbałość o szczegóły

samodzielność w pracy

mile widziane: ukończony kurs I lub II stopnia w SKwP znajomość SAP

Wymagania

Jako księgowy w obszarze T&E będziesz osobą odpowiedzialną za rozliczanie podróży służbowych pracowników zgodnie z polskimi przepisami, terminowe i poprawne rozliczanie wydatków pracowniczych oraz za obsługę zapytań pracowników w ww. obszarach. Będziesz również odpowiedzialny za uzgadnianie kont związanych z rozliczaniem podróży służbowych oraz wydatków pracowniczych, a także wyliczanie i księgowanie rezerw na koszty związane z powyższymi.

Do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie także współpraca z audytorami, wsparcie w procesie płatności, rozliczania transakcji gotówkowych, obsługi rachunków bankowych, księgowania wyciągów bankowych. Będziesz odpowiadać za weryfikację i księgowanie faktur kontraktorów oraz ich wystawianie.

Oferujemy

Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole

Konkurencyjne wynagrodzenie

Techniczne szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery

Szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych

Umowę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym

Prywatną opiekę medyczną

Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języka angielskiego

Pakiet Benefit Multisport lub OK system

Dodatkowe ubezpieczenie na życie

Liczne spotkania firmowe (Christmas party, wyjazd integracyjny, eventy projektowe oraz biznesowe)

Funkcjonalne, ergonomiczne biuro, własna przestrzeń do pracy z minimum dwoma monitorami do pracy

Dofinansowanie obiadów

Pakiet relokacyjny oraz zwrot kosztów podróży dla kandydatów spoza Łodzi

Ostatnia aktualizacja:
15.02.2017

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Kontrola jakości