Pracownik sekretariatu

Cosinus Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • obsługa słuchaczy – zapisy, udzielanie informacji, wydawanie dokumentów,

  • prowadzenie dokumentacji szkoły,

  • obsługa programu komputerowego do obsługi słuchaczy,

  • inne działania związane z biurową obsługą szkoły.

Wymagania

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, Power Point) i Internetu,

  • bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,

  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność, odpowiedzialność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,

  • pracę w znanej firmie, o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalnej marce,

  • nowoczesne narzędzia pracy.

Ostatnia aktualizacja:
25.12.2017

Administracja biurowa, Edukacja / Nauka / Szkolenia, Sprzedaż / Obsługa klienta