Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Pabianice

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym,

  • wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,

  • zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn,

  • raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach (m.in. dokonywanie zapisów w książkach maszyn),

  • obsługa parku maszynowego.

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, kierunkowe mechanika,

  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,

  • posługiwanie się rysunkiem technicznym,

  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku – mile widziane,

  • predyspozycje do pracy w zespole,

  • umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,

  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym).

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową w charakterze długoterminowym,

  • pracę w systemie 2-zmianowym: 5:00-13:00 i 13:00-21:00,

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju kompetencji,

  • dobrą atmosferę w pracy,

  • wsparcie naszego konsultanta w miejscu pracy,

  • możliwość skorzystania z posiłków w miejscu pracy.

Ostatnia aktualizacja:
10.02.2017

Branża / kategoria:
Serwis / Technika / Montaż