Inżynier Jakości

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki :
  • ustalanie kryteriów akceptacji produktu
  • kontrola wymiarowa i badanie funkcjonalności wyrobu
  • monitorowanie rezultatów jakościowych produkcji
  • sprawdzanie zgodność procesu i produktu na podstawie planów
  • tworzenie raportów i zestawień jakościowych
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej
  • przeprowadzanie działań korygująco – zapobiegawczych oraz prowadzenie nadzoru nad ich realizacją
  • szkolenie pracowników pod kątem jakości produktu oraz zgodności z procedurami jakościowymi
  • kontakt z klientem w ramach realizowanego zamówienia

Wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w dziale jakości w firmie produkcyjnej z branży technicznej
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wiedza z zakresu norm ISO
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • umiejętność delegowania zadań i analizowania danych

Oferujemy

Oferta:
  • stała praca w międzynarodowej firmie o stabilnej i znanej marce na rynku światowym
  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach dla zagranicznych klientów

Ostatnia aktualizacja:
25.02.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie