Asystent ds. zapasów

Tesco Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

•  Wprowadzanie danych do systemu oraz ich kontrola w celu zapewnienia prawidłowej dostępności produktów na sklepie

•  Wykonywanie inwentaryzacji, przyjmowanie dostaw, sortowanie, składowanie i przemieszczanie towaru w magazynie oraz zapewnienie właściwej rotacji produktów w magazynie i chłodni.

Wymagania

• Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta

• Umiejętność pracy w zespole

• Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność

• Zaangażowanie w pracę

• Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Word i MS Excel

• Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy

• Elastyczne godziny pracy

• Możliwość udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy

• Możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej pochodzi z awansów  wewnętrznych)

• Zniżkę 10% na zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro

• Bony świąteczne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy

• Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku

• Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Ostatnia aktualizacja:
22.11.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta