Pomoc kuchenna w hotelu

Gi Group Sp. z o.o.

Zadania:

  • Utrzymanie w dobrym stanie zastawy stołowej
  • Utrzymanie czystości na terenie pomieszczeń kuchennych
  • Przygotowywanie półproduktów do przetwarzania w kuchni zgodnie ze standardami hotelu
  • Przygotowywanie dań zgodnie z instrukcjami hotelu, gotowanie i przyprawianie wszystkich dań stosownie do standardów ustanowionych przez kierownictwo kuchni
  • Wspieranie Szefa Kuchni i Kucharzy w promowaniu potraw

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno- epidemiologicznej
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Znajomość używania urządzeń kuchennych
  • Dobrą organizację pracy własnej
  • Wrażliwość na szczegóły i jakość

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy zlecenie w międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia wewnętrzne,
  • Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport, oraz ubezpieczenia grupowego

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Turystyka / Hotelarstwo