Administrator Baz Danych i serwerów

Power Media

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - lidera w sektorze ochrony zdrowia, poszukujemy Administratora Baz Danych i serwerów aplikacyjnych.

Oferta jest skierowana do osób, które:

  • chcą zająć się administracją baz danych Oracle DB i MS SQL Server (instalacja, konfiguracja, strojenie)

  • podejmą się zadań administracyjnych serwerami aplikacyjnymi Weblogic

  • będą diagnozować, a także rozwiązywać występujące incydenty i problemy

  • są skłonne do tworzenia procedur eksploatacyjnych (operacyjnych) i instrukcji technicznych

  • reflektują, by monitorować dostępność i wydajność baz danych i serwerów aplikacyjnych

  • są gotowe do wdrażania i kontroli realizacji procesu tworzenia kopii zapasowych

  • chętnie będą współpracowały z innymi zespołami IT podczas wdrażania nowych rozwiązań

Wymagania

Do podjęcia niniejszych zadań, pasowałby mieć pewien background:

  • przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość relacyjnych baz danych (głównie Oracle)

  • orientacja w systemach operacyjnych: Linux (RHEL/OEL) i/lub Unix (Solarsi/AIX)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym

  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

Od nas:

  • długofalowa, bezpośrednia (nie outsorcing) współpraca przy Umowie o Pracę

  • benefity: pakiet sportowy, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie lekowe

  • bony świąteczne

  • szeroki wachlarz rozwoju: dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych, studiów podyplomowych

  • komfortowe warunki pracy (dostęp do rowerowni, parking, prysznice)

  • szereg imprez, wyjść integracyjnych

  • praca z zachowaniem work-balance, brak dress code

W razie zainteresowania, prosimy o kierowanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Ostatnia aktualizacja:
01.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja