Specjalista ds. leasingu rynek VD

BZ WBK Leasing S.A.

Piotrków Trybunalski Łódź

Opis stanowiska

Już dziś odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej i przekonaj Nas, że właśnie CIEBIE SZUKAMY

www.leasing24.pl

Wymagania

Potrzebujemy Cię, bo:

  • masz doświadczenie w mobilnej i aktywnej sprzedaży usług finansowych (szczególnie mile widziane w obszarze produktów finansowych, leasingowych lub w sprzedaży u producentów, dostawców, dealerów pojazdów, maszyn czy urządzeń) lub chcesz zdobywać takie doświadczenie

  • lubisz wyzwania i jesteś nastawiony na realizację wyznaczonych celów

  • chcesz się rozwijać w jednej z największych firm leasingowych w Polsce

  • jesteś komunikatywny i potrafisz nawiązywać relacje z Klientami

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Będziesz odpowiedzialny za:

  • realizację działań sprzedażowych w Twoim regionie

  • pozyskanie i budowanie współpracy z dostawcami środków trwałych

  • wspieranie regionalnych działań pro-sprzedażowych dla Klientów

  • budowanie wizerunku firmy jako uniwersalnego dostawcy usług finansowych

Pamiętaj jednak, że musisz spełnić kilka wymagań. Szukamy ludzi, którzy:

  • chcą się rozwijać pracując w branży finansowej

  • lubią i potrafią identyfikować potrzeby Klienta i dostarczać mu optymalne dla niego rozwiązania finansowe

  • znają lokalny rynek biznesowy

  • efektywnie potrafią organizować swój czas

  • są otwarci na nowe wyzwania

W zamian za Twoją wiedzę i praktyczne umiejętności zaoferujemy Ci:

  • możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy, bo będziemy Cię szkolić

  • pakiet praktycznych umiejętności, których Cię nauczymy, z obszarów w których jesteśmy ekspertami

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym adekwatnym do osiąganych wyników

  • niezbędne narzędzia pracy, których potrzebujesz: czyli biuro, samochód służbowy, telefon i laptop

  • korzystanie z karty Benefit

  • możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej dla Ciebie i Twoich najbliższych

Ostatnia aktualizacja:
04.01.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta