Doradca Klienta

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Łódź - Manufaktura

Opis stanowiska

Jeżeli:

  • lubisz pracę w handlu i jesteś otwarty na kontakt z klientem;

  • lubisz działać zespołowo;

  • jesteś przedsiębiorczy i bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;

  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań;

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji.

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny za:

  • profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów;

  • realizację i monitoring procesu zamówień klienta;

  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta;

  • współtworzenie zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces;

  • dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie.

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;

  • premie uzależnione od wyników sklepu i działu;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;

  • szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie);

  • możliwość udziału w programach rozwojowych;

  • przewidywalny grafik;

  • smartfon;

  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy;

  • możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP.

Z DORADCĄ KLIENTA LEROY MERLIN POLSKA MOŻNA ZBUDOWAĆ WŁASNY DOM I OGRÓD.

Ostatnia aktualizacja:
21.08.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta