Technik Obsługi Budynku

Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.

Wymagania

Obowiązki:

  • Nadzór nad bieżącą eksploatacją budynku,

  • Wykonywanie przegladów i inspekcji urządzeń oraz instalacji budynkowych,

  • Przeprowadzanie diagnostyki i napraw systemów elektro energetycznych, wentylacji, klimatyzacji, hydraulicznych,

  • Usuwanie awarii, wykonywanie drobnych prac remontowych, monitoring mediów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie najlepiej o profilu elektrycznym,

  • Uprawnienia Gr 1 E do 1kV,

  • Umiejętność obsługi komputera,

  • Dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • Uprawnienia Gr 2 i 3, oraz gr 1 D+E powyżej 20kV,

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Prawo jazdy kat. B.,

  • Uprawnienia spawacza lub inne certyfikaty i świadectwa,

Oferujemy:

  • Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (1/2 etatu)

  • Dobre warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,

  • Szkolenia i rozwój zawodowy.

Ostatnia aktualizacja:
10.12.2016

Branża / kategoria:
Nieruchomości, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż