Konsultant Medyczny

Adamed Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski Radomsko Łódź

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Promowanie produktów firmy wśród lekarzy i farmaceutów;

  • Budowanie relacji z Klientami firmy;

  • Realizowanie założonych celów i zadań;

  • Organizowanie targów, konferencji, sympozjów;

  • Generowanie oraz analiza raportów sprzedażowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w strukturach sprzedaży;

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy w branży farmaceutycznej;

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office;

  • Wysokiej orientacji na realizację celów;

  • Umiejętności planowania i analitycznego myślenia;

  • Wykształcenia wyższego min. licencjat (preferowane o profilu medycznym farmaceutycznym bądź pokrewnym);

  • Łatwości w przyswajaniu wiedzy oraz adaptowaniu do nowych warunków;

  • Zaangażowania i entuzjazmu;

  • Kreatywności oraz umiejętności podejmowania decyzji;

  • Wysokich zdolności komunikacyjnych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę na zastępstwo;

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań dającą szansę w rozwoju innowacyjnego biznesu;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;

  • Atrakcyjny system motywacyjny;

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole;

  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy.

Ostatnia aktualizacja:
20.10.2017

Farmaceutyka / Biotechnologia, Medycyna / Opieka zdrowotna, Sprzedaż / Obsługa klienta