Elektryk do utrzymania instalacji elektrycznej

Electric Ryszard Janaszek

Opis stanowiska

Praca terenowa na terenie województwa w godzinach od 07:00 do 15:00, według zaplanowanego harmonogramu.

Utrzymanie instalacji elektrycznych, odgromowych i uziemiających w budynkach i obiektach budowlanych według zaplanowanego harmonogramu. Mowa o instalacjach elektrycznych przeznaczonych do zasilania urządzeń: oświetleniowych, grzewczych, AGD, biurowych, warsztatowych oraz innych urządzeń technologicznych niskiego napięcia.

Zakres wykonywanych prac:

  • wymiana źródeł światła oraz opraw

  • wymiana gniazd 1-fazowych oraz 3-fazowych

  • konserwacja instalacji odgromowych

  • reagowanie na zgłoszenia nie działającej instalacji elektrycznej w budynkach i na zewnątrz

  • przeprowadzanie pomiarów elektrycznych

  • dokonywanie  remontów instalacji elektrycznych

Przeprowadzanie prac konserwatorskich z wykorzystaniem dostarczonych materiałów. Dbanie o stan techniczny pojazdu, czystość, wyposażenie oraz serwisowanie.

Dostępność i gotowość do wyjazdów w razie awarii instalacji elektrycznych zgłaszanych z dyspozytorni firmy. Wyjazd w razie awarii po godzinach pracy - dodatkowo płatny.

Wymagania

  • doświadczenie w pracach związanych z serwisem instalacji elektrycznych, odgromowych oraz uziemiających min. 3 lata

  • uprawnienia elektryczne do 1 KV (mile widziane Eksploatacji i Dozoru)

  • prawo jazdy kat. B (czynny kierowca)

  • całkowita samodzielność w działaniu (warunek konieczny)

  • umiejętność pracy przy rozdzielnicach niskiego napięcia

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 metrów

  • mile widziane uprawnienia na teleskopowe lub nożycowe podesty (zwyżki); podnośniki koszowe zainstalowane na samojezdnych platformach

Oferujemy

  • stabilną pracę

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pełny etat

  • samochód służbowy

  • niezbędne narzędzia, mierniki, materiały

  • dodatkowo płatne wyjazdy na awarie

  • indywidualne planowanie czasu pracy

  • pracę w obrębie miejsca zamieszkania (w promieniu do 150km)

Ostatnia aktualizacja:
28.10.2017

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż