Przedstawiciel Handlowy

Remondis Medison Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi.

  • Realizacja założonych planów sprzedaży i zadań.

  • Przygotowywanie ofert handlowych.

  • Duża samodzielność i zaangażowanie w pracy.

  • Umiejętność negocjacji oraz budowania długotrwałych relacji z klientem.

Wymagania

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie  techniczne/ elektroniczne).

  • Samodyscyplina, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Ogólna znajomość zagadnień technicznych.

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS- Office itp.).

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę z ciekawymi ludźmi w rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

  • Umowę o pracę.

  • Niezbędne szkolenia.

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie będącej częścią globalnego koncernu.

Ostatnia aktualizacja:
28.02.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta