Młodszy specjalista ds. obsługi oddziałów zagranicznych z językiem czeskim

mBank S.A.

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Obsługę dyspozycji w systemie bankowym UniFlow

  • Analizę reklamacji i realizację płatności

  • Odbieranie, rejestrowanie, weryfikowanie i archiwizowanie wpływającej dokumentacji w odpowiednich aplikacjach

  • Kontakt  z jednostkami organizacyjnymi Banku oraz instytucjami zewnętrznymi w języku czeskim/słowackim i polskim w zakresie realizowanych dyspozycji

  • Realizowanie dyżurów clearingowych (rozliczenia między przedsiębiorstwami) oraz księgowanie

  • Dokonywanie manualnych zmian w AFT dla dyspozycji depozytowych i kredytowych

  • Obsługę dyspozycji w CRD i CRR (zmiana pełnomocnika na rachunku, realizacja dyspozycji)

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Znasz język czeski i/lub słowacki oraz angielski na poziomie komunikatywnym

  • Masz wykształcenie średnie lub wyższe

  • Posiadasz podstawową znajomość procesów bankowych,

  • Znasz  pakiet MS Office (w szczególności Word, Excel, Outlook) na poziomie dobrym

  • Posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność współpracy

  • Jesteś otwarty na innowacje, sumienny, obowiązkowy, terminowy i skuteczny w działaniu

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Kartę sportową

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning

  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Ostatnia aktualizacja:
03.03.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta