Referent ds. wprowadzania danych

Grupa ubezpieczeniowa UNIQA

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • rejestracja polis w systemie informatycznym,

  • rejestracja modyfikacji w systemie informatycznym.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • znajomość obsługi MS Office,

  • dokładność i sumienność w działaniu,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku.

Oferujemy:

  • szkolenia przygotowujące do stanowiska w ramach godzin pracy,

  • atmosferę współpracy w zespole,

  • kafeterię benefitową (w tym karta MultiSport),

  • opiekę medyczną,

  • możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych i awansu w ramach struktur Grupy ubezpieczeniowej UNIQA w Polsce.

Oferujemy

UNIQA, firma odpowiedzialna społecznie, prowadzi program "Równe szanse". Jesteśmy otwarci na zatrudnienie i wspieranie osób z orzeczeniem niepełnosprawności.

Ostatnia aktualizacja:
17.09.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Informatyka / Administracja