Doradca Klienta

Peek&Cloppenburg Sp. z o.o.

Opis stanowiska

ZADANIA

  • Zaangażowane i doradztwo klienta, aktywna i efektywna obsługa

  • Zapewnienie obsługi klienta

  • Współuczestniczenie w realizacji kroków mających na celu zwiększenie sprzedaży

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru oraz porządek na sali sprzedaży

Wymagania

WYMAGANIA

  • Zdecydowane nastawienie na wymagania i obsługę klienta

  • Wysoki stopień zaangażowania i umiejętność pracowania w zespole oraz pozytywny styl bycia

  • W idealnym wypadku ukończone wykształcenie handlowe lub doświadczenie w sprzedaży lub usługach

Oferujemy

CO OFERUJEMY

  • Dynamiczne środowisko pracy ukierunkowane na zespołowość i odpowiedzialność indywidualną

  • Bezpieczeństwo koncernu rodzinnego o bogatej tradycji

  • Indywidualny plan kariery

  • Różnorodne możliwości rozwoju

  • Zniżka pracownicza w sklepach P&C na terenie Polski

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Ostatnia aktualizacja:
25.05.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta