Pracownik restauracji

McDonald's Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • obsługa gości, przyjmowanie zamówień na kasie

  • praca przy przygotowaniu kaw (szkolenie przeprowadzane od podstaw, nie jest wymagane doświadczenie)

  • obsługa kelnerska (donoszenie gotowych zamówień do stolików)

  • prace porządkowe w ciągu dnia, przygotowanie do otwarcia lokalu oraz sprzątanie po zakończonym dniu pracy

  • praca na obszarze Beverage Cell w restauracji McDonald's Manufaktura

Wymagania

Poszukujemy osób o wysokiej kulturze osobistej, miłych, energicznych, lubiących pracę w zespole. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkie szkolenia przeprowadzamy w trakcie pracy. Wymagana jest ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

  • umowa o pracę (pierwsza na okres próbny 3 miesiące)

  • szkolenia dla nowych pracowników, ale także szkolenia zewnętrzne oraz wyjazdy szkoleniowe

  • elastyczny grafik pracy (dyspozycyjność jest uwzględniona w umowie)

  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin

  • szansa na rozwój, możliwość awansu na instruktora, managera, kierownika działu

Dodatkowe benefity:

  • pakiety sportowe dla pracownika/osoby towarzyszącej/dziecka Multi Sport, OK System

  • pakiet kulturalny

  • ubezpieczenie na życie dla pracowników

  • zniżki na zakupy w wybranych sklepach Manufaktury

  • program rabatowy na produkty McDonald's dla pracowników.

Dodatkowa informacja:

Mile widziane osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Ostatnia aktualizacja:
09.06.2019

Branża / kategoria:
Gastronomia / Catering, Praca fizyczna