Kupiec krajowej produkcji odzieży damskiej

MONNARI TRADE S.A.

Wymagania

Podstawowe zadania:

  • organizowanie produkcji odzieży na rynku krajowym

  • wyszukiwanie dostawców materiałów i wykonawców szycia odzieży

  • negocjowanie warunków umów

  • nadzór nad realizowanym procesem produkcji materiałów i produktów

  • bieżąca współpraca z projektantem i technologiem

Wymagania:

  • znajomość technologii odzieży damskiej

  • znajomość rynku tkanin i akcesoriów

  • umiejętność wykonywania kosztorysu wyrobów

  • mile widziana podstawowa znajomość gospodarki magazynowej

  • umiejętność przeprowadzania negocjacji cenowych

  • znajomość rynku szwalni na terenie Polski

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilną pracę oraz zdobycie cennego doświadczenia

  • w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • premie motywacyjne

  • system pracy jednozmianowy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

  • zakupy na preferencyjnych warunkach

  • ubezpieczenie grupowe w 3-ch wariantach

Ostatnia aktualizacja:
08.10.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Zakupy