Drukarz Grafik - Operator ploterów wielkoformatowych

FR Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • przygotowywanie plików i prostych projektów graficznych;

  • obsługa ploterów: solventowego, UV, do cięcia folii, do cięcia styroduru;

  • kontrolowanie drukowanych prac na materiałach rolowych i płaskich;

  • współpraca z pozostałymi działami produkcji.

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi programu CorelDraw;

  • dokładność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze ploterów wielkoformatowych oraz praca w firmie reklamowej;

  • komunikatywność.

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie;

  • stałe zatrudnienie - na umowę o pracę.

Ostatnia aktualizacja:
16.09.2018

Branża / kategoria:
Grafika / Fotografia / Kreacja, Przemysł / Produkcja