Przedstawiciel Medyczny

POLPHARMA S.A.

Łódź Sieradz Zduńska Wola Pabianice I Okolice

Opis stanowiska

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za promowanie kluczowych produktów z portfolio oraz reprezentowanie firmy na powierzonym terenie.

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego popartego sukcesami sprzedażowymi

  • Wyższego wykształcenia

  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów

  • Nastawienia na osiągnięcie wyznaczonych celów oraz silnej motywacji do pracy

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Przedsiębiorczości, entuzjazmu i zapału do pracy

  • Prawa jazdy kat. B

  • Praktycznej znajomości obsługi komputera

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej

  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)

Ostatnia aktualizacja:
11.01.2017

Farmaceutyka / Biotechnologia, Medycyna / Opieka zdrowotna, Sprzedaż / Obsługa klienta