Inżynier ds. Produkcji i Rozwoju Technologii

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i zarządzanie projektami rozwojowymi i nowymi inwestycjami;

  • Analizowanie wskaźników produkcyjnych i wdrażanie optymalnych rozwiązań;

  • Proponowanie i wdrażanie działań korygujących i usprawniających;

  • Bezpośredni nadzór oraz wsparcie inżynieryjne w zakresie nowych rozwiązań;

  • Testowanie nowych materiałów, urządzeń oraz maszyn używanych w procesie produkcyjnym;

  • Wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych;

  • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych w obszarze produkcji;

  • Przygotowanie instrukcji dotyczących stanowisk pracy, maszyn, urządzeń, procesów;

  • Prace związane z projektowaniem nowych procesów, linii i stanowisk w sposób ergonomiczny i bezpieczny;

  • Wsparcie dla osób zarządzających produkcją (kierowników produkcji);

  • Inicjowanie/przeprowadzanie modernizacji i remontów maszyn w celu podniesienia jakości produktów, wydajności stanowisk pracy oraz dostępności parku maszynowego;

  • Udział w działaniach Lean Manufacturing tj. TPM, SMED, 5S, Kaizen itp.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Inżynieria Materiałowa, Elektrotechnika, Mechanika, Automatyka i Robotyka lub Zarządzanie i Inżyniera Produkcji);

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze spawalnictwa;

  • Umiejętność analizowania procesów produkcyjnych;

  • Znajomość narzędzi typu SMED, chronometraż stanowiskowy;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz programu AutoCad;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Dokładność w działaniu.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
03.12.2016

Doradztwo / Konsulting, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja